Náš příběh

Na jaře 2016, jsem zahlédl v zahraničí, na jedné z obchodních cest, elektrickou koloběžku ve stylu chopper. Po návratu domů jsem si ji chtěl koupit, ale s překvapením jsem zjistil, že ji na českém trhu nelze sehnat. Rozhodl jsem se tedy, že zariskuji a objednal jsem si ji přímo v jednom čínském eshopu.

Zaplatil jsem značnou částku v dolarech a čekal tři měsíce, jestli koloběžka dorazí. Po nekonečném čekání jsem si od dopravce převzal velký balík, po jehož rozbalení jsem zažil šok. Balík obsahoval sice koloběžku, ale úplně jinou, než jsem měl objednanou. Nevzdal jsem se, vyhledal jsem kontakty na výrobní firmy, našel výrobce modelu, který se mi líbil a ten jsem si objednal přímo u něj. Po 4 měsících od zaplacení, toužebně očekávaná koloběžka konečně dorazila. S obavami jsem rozbaloval přepravní krabici, ale tentokrát jsem byl spokojen. Překvapení jsem zažil ještě jedno, a to v okamžiku, kdy jsem začal na koloběžce jezdit. Nebylo vyjížďky, aby se mně někdo nezeptal jak se na tom jezdí, kde jsem to sehnal, a kolik to stálo.

Začal jsem přemýšlet, jak zkusit koloběžky nabídnout i ostatním lidem. Dal jsem dohromady finance a objednal několik různých modelů koloběžek. Když dorazily, podrobil jsem je důkladnému testování a začal přemýšlet, jak vybudovat obchodní i servisní síť pro kamarády, známé i případné další zákazníky. V té době jsem se potkal se svým kamarádem Radkem a nadšeně jsem mu předvedl koloběžky a vylíčil své plány.

Radka koloběžky okamžitě „chytily“ za srdce a po krátké době padl návrh na vytvoření společné firmy. Radek do rozjíždějící se firmy přinesl své zkušenosti z podnikání, kontakty a také potřebný kapitál. Začátky nebyly jednoduché. Po dvou letech tvrdé práce máme komplexní nabídku několika modelů, které kompletujeme a upravujeme na míru ve výrobní hale v Prostějově pod vlastní značkou Maxstorm. Budujeme obchodní a servisní síť v ČR. Pro naše zákazníky vyrábíme individuální provedení designu a luxusního vybavení koloběžek tak, aby dokreslovaly jejich hodnoty, vkus a styl.

Srdečně Vás zveme na zkušební jízdu! Jsme přesvědčeni, že pokud se jednou svezete, stane se elektro-koloběžka stylovým, věrným a bezúdržbovým parťákem, který Vás doveze kam si jen budete přát.

Jarda a Radek